Nasz zespół

Doświadczeni prawnicy do Twojej dyspozycji

Adwokat Paweł Kałuszka

Jestem absolwentem wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyłem aplikację prokuratorską i posiadam 20-letnie doświadczenie praktyczne w prowadzeniu spraw karnych.

Specjalizuję się w postępowaniu karnym, karnoskarbowym, wykonawczym, i innych z zakresu przepisów dotyczących deliktów karnych.

Ponadto prowadzę sprawy z zakresu rejestrowego (Krajowy Rejestr Sądowy) co do spółek, sprawy rozwodowe, sprawy odszkodowawcze, jak również z zakresu umów w sporcie profesjonalnym.

tel. 515 308 258
kancelaria.klosinscy.kaluszka@gmail.com

Adwokat Jacek Kłosiński

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyłem aplikację adwokacką i posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu przede wszystkim spraw karnych.

Miałem przyjemność aplikować w kancelarii również wyspecjalizowanej w sprawach karnych, a moim patronem przez cały okres aplikacji był moim zdaniem najlepszy karnista ostatniego okresu łódzkiej adwokatury, Ś.P. adwokat Stanisław Owczarek. Specjalizuję się w postępowaniach karnych, karnoskarbowych ( ukończyłem w 2019 roku z wynikiem bardzo dobrym organizowane przez Uniwersytet Łódzki studia podyplomowe w zakresie Prawa Karnego Skarbowego ) karnych wykonawczych i innych z zakresu przepisów dotyczących deliktów karnych.

Ponadto prowadzę sprawy rozwodowe, z zakresu prawa rodzinnego, cywilne oraz odszkodowawcze.

tel.: 601 689 449
jacek.klosinski@adwokatura.pl

Adwokat Agata Kłosińska

Doktor nauk prawnych. Adiunkt w Katedrze Prawa Finansowego
Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
Stypendystka programu Erasmus na Uniwersytecie Bolońskim oraz uczestniczka stażu w International Bureau of Fiscal Documentation w Amsterdamie. Specjalizuje się w prawie podatkowym oraz prawie gospodarczym. Posługuje się językiem angielskim oraz włoskim.

Autorka publikacji z zakresu prawa podatkowego.

tel. 693 414 441
agataklosinska@outlook.com

Masz problem prawny?

Nie zwlekaj. Umów się na spotkanie.

Masz problem prawny?

Nie zwlekaj. Umów się na spotkanie.